HOE DEZE INNOVATIES TERUGKOMEN IN ONS ASSORTIMENT
➤ Voor polynucleotiden biedt Innoesthetics een ampul met polynucleotiden aan, dit ampul kan oppervlakkig genanoneedeld of dieper gemicroneedeld worden. Bij Dermaesthetics zijn we fan van dit ampul vanwege zijn genezende werking op de huid.
➤ Voor exosomen: binnen Dermaesthetics bieden we twee soorten exosomen aan. De exosomen van het merk Innoesthetics zijn ontwikkeld via biotechnologie en zijn dus 100% synthetisch en vrij van dierlijke of plantaardige oorsprong. Naast exosomen
bevat dit product ook hyaluronzuur, een peptidecomplex en aminozuurcomplex welke extra bouwstenen aan de huid leveren. De exosomen van pHformula zijn afkomstig van algen en dus plantaardig. Dit product bevat naast exosomen ook groeifactoren en een DNA-beschermingscomplex.
➤ Voor ‘’No needeling’’ microneedling heeft pHformula eind vorig jaar de meso1, meso 2, en mesoXboost gelanceerd. Deze producten voor professioneel en thuisgebruik bevatten op de ‘’no needeling’’ techniek en zorgen voor collageenaanmaak én een sterkere opname van andere ingrediënten. Wij van Dermaesthetics zien deze producten als een extra krachtpatser voor in de behandelkamer of voor thuis.